
Egyetemi tanulmányaimat 2019-ben fejeztem be a Semmelweis Egyetemen, summa cum laude minősítéssel. A diploma megszerzése óta eltelt években daganatok radiológiai diagnosztizálásával foglalkoztam, az érrendszer, valamint a hasi-és kismedencei régiók vizsgálata mellett különös hangsúlyt fektetve a nyaki – és az emlő daganatok kimutatására, utóbbiak ultrahang-vezérelt mintavételezésére. A magyarországi – és az európai radiológia szakvizsga megszerzése után a magas szakmai standardek gyakorlásán túl a páciensekben felmerülő szorongás oldása és a kérdéseik megválaszolása számomra kiemelten fontos, mivel meglátásom szerint az ellátórendszer nehézségei és az internetes fórumok okozta bizonytalanság miatt az erre való igény a páciensekben egyre inkább fokozódik. Hivatásom gyakorlása során ezen szempontok mentén szándékozom minden orvos-beteg találkozást a páciensek számára a lehető legkomfortosabbá tenni.